Często zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć o naszych usługach AVAspeak

AVA to wyjątkowa internetowa szkoła angielskiego, która koncentruje się w szczególności na nauczaniu amerykańskiego angielskiego w prawdziwym życiu. Dlaczego to jest fajne? Dla wielu studentów amerykański angielski jest znacznie łatwiejszy do zrozumienia niż brytyjski czy australijski. Ponadto wykorzystuje prostszą gramatykę oraz krótszą i jaśniejszą strukturę zdań. Dzięki temu amerykański angielski jest znacznie łatwiejszy do nauczenia się i zrozumienia, a uczniowie przyswajają go znacznie szybciej.

Wiele europejskich szkół i centrów językowych zmusza uczniów do nauki zasad gramatyki i niekończących się list słów, zamiast skupiać się bardziej na słuchaniu i mówienie. Nie dostarczają wiedzy ze świata rzeczywistego. W rezultacie wielu uczniów myśli, że uczy się od tylu lat, ale nadal nie zna języka.

AVA współpracuje z tutorami, którzy są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego w USA, a także z tutorami z Europy, którzy mają duże doświadczenie w podróżach, pracy z obcokrajowcami, specjalistami z branży biznesowej/informatycznej oraz w nauczaniu praktycznych umiejętności.

Każdy nauczyciel ustala własną cenę za lekcję. Cena za 1 godzinę lekcyjną w AVAspeak zaczyna się od 12 euro.

Tak, możesz bezpłatnie wypróbować 3 korepetytorów i spędzić 30 minut z każdym z nich (w sumie 90 minut!). Pomoże Ci to zdecydować, który korepetytor jest dla Ciebie najlepszy, bez wydawania pieniędzy.

Można użyć Skype'a lub Zoomu, zależnie od preferencji.

Nie, nie musisz nic przynosić na lekcję. Nauczyciel będzie miał wszystkie materiały.

Będziesz mieć prywatną lekcję z korepetytorem (będziesz jedynym uczniem).

Lekcję można bezpłatnie odwołać do 24 godzin przed jej rozpoczęciem. Jeśli zrezygnujesz po tym czasie, zostaniesz obciążony opłatą za lekcję. Korepetytorzy starannie przygotowują się do każdej lekcji, a my cenimy ich czas.

Napisz do nas na adres info@avaspeak.com, a my skontaktujemy się z opiekunem i zwrócimy Ci pieniądze.

Będzie to zależało od Twojej stawki i ilości czasu, jakim dysponujesz. Jeśli ustawisz swoją stawkę na €15/godzinę i będziesz pracować 15 godzin tygodniowo, zarobisz €720 miesięcznie (cała kwota trafi do Ciebie - nasza prowizja zostanie już odliczona).

Będziesz otrzymywać wynagrodzenie dwa razy w miesiącu (15. i 30. dnia) przelewem bankowym (musimy znać numer Twojego konta bankowego). Nie ma minimalnych zarobków, a my będziemy w stanie przelać Ci wszystko, co zarobiłeś w ciągu tych dwóch tygodni, niezależnie od tego, czy jest to €50 czy €1,500.

Nadajesz się do pracy z nami, jeśli masz poziom C1 lub jesteś native speakerem z USA, jeśli masz doświadczenie w edukacji i/lub nauczaniu (co najmniej 1 rok), jeśli masz spokojną osobowość i dużo cierpliwości, a także jeśli masz szybkie łącze internetowe i kamerę internetową.

AVAspeak pobiera 20% prowizji od korepetytorów, która jest niższa niż w przypadku wielu innych internetowych platform korepetycji. Dzięki temu możemy inwestować w marketing i rozwój oraz pozyskiwać nowych studentów bez dodatkowego wysiłku z Twojej strony. Pamiętaj o tym podczas ustalania stawki godzinowej.

Gdy osiągniesz 300 godzin korepetycji, obniżymy Twoją prowizję do 15% na resztę naszej współpracy.

Utwórz profil korepetytora na AVAspeak, wypełniając wszystkie wymagane pola. Zostaniesz poproszony, aby opowiedzieć trochę o sobie, odpowiednim doświadczeniu, a także opublikować film powitalny dla przyszłych uczniów.

Następnie zostaniesz poproszony o pokazanie przyszłym studentom swojej dostępności poprzez ustawienie harmonogramu.

Gdy już wszystko wypełnisz, po prostu poczekaj! Zadbamy o marketing i przyciągniemy odpowiednich studentów do Twojego profilu. Jeśli będą mieli jakieś pytania, wyślą Ci wiadomość i zarezerwują lekcję, gdy będą gotowi.

Kwalifikujesz się do zostania korepetytorem z AVAspeak, jeśli:

Uczysz i mówisz (poziom C1) zgodnie z zasadami amerykańskiego angielskiego (nie musisz być native speakerem, ale native speaker mile widziane);

Mają odpowiednie doświadczenie i/lub wykształcenie w nauczaniu następujących przedmiotów: język angielski dla początkujących, praca ze starszymi uczniami, biznes/informatyka i ogólny angielski;

Miej dobrą kamerę internetową, szybki Internet i trochę wolnego czasu;

Jesteś zmęczony pracą dla kogoś i chcesz być niezależny;

Są zabawne, wyluzowane i (co najważniejsze) PACJENTA!

Przyjmujemy również obecnych studentów.

Możesz uczyć jednego lub kilku z następujących przedmiotów: angielski dla początkujących, angielski dla starszych uczniów, biznes/informatyka oraz angielski ogólny.

Zalecamy, aby uczniowie korzystali z programów Skype lub Zoom.

Wypłatę będziesz otrzymywać dwa razy w miesiącu (15 i 30) przelewem bankowym (musimy znać numer Twojego konta bankowego). Nie ma minimalnych zarobków, a my będziemy mogli przekazać Ci wszystko, co zarobiłeś w ciągu dwóch tygodni, niezależnie od tego, czy jest to 50 GBP, czy 1500 GBP.

AVAspeak pobiera 20% prowizji od korepetytorów, która jest niższa niż w przypadku wielu innych internetowych platform korepetycji. Dzięki temu możemy inwestować w marketing i rozwój oraz pozyskiwać nowych studentów bez dodatkowego wysiłku z Twojej strony. Pamiętaj o tym podczas ustalania stawki godzinowej.

Gdy osiągniesz 300 godzin korepetycji, obniżymy Twoją prowizję do 15% na resztę naszej współpracy.

Pamiętaj, że unikanie prowizji i przyjmowanie płatności poza AVAspeak jest sprzeczne z naszą polityką i prowadzi do zamknięcia konta Twojego korepetytora.

AVAspeak daje każdemu uczniowi 3 bezpłatne wersje próbne dla 3 różnych korepetytorów, po 30 minut każdy. Testy te są bezpłatne dla korepetytorów, studentów i AVAspeak (nikt nie otrzymuje opłat ani płatności) i są bezpiecznym sposobem sprawdzenia, czy uczeń i korepetytor nadają się do siebie. Dla wielu uczniów znalezienie korepetytora odpowiadającego ich potrzebom jest trudnym i bolesnym procesem, a wielu z nich przychodzi do nas rozczarowanych wcześniejszymi doświadczeniami z nauką online. Chociaż nie zajmie to dużo czasu, pomoże Tobie i uczniowi poczuć się bardziej komfortowo podczas godzinnych płatnych lekcji.

Podczas tych lekcji możesz przedyskutować z uczniem jego cele, ocenić jego poziom (poprzez test lub po prostu z nim rozmawiając), określić jego główne problemy i opowiedzieć mu więcej o swoim podejściu. Potem kupią z tobą godziny, jeśli wszystko będzie działać.

Będzie to zależeć od Twojej stawki i czasu, jaki masz. Na przykład, jeśli ustawisz stawkę na 15 euro za godzinę i pracujesz 15 godzin tygodniowo, będziesz zarabiać 720 euro miesięcznie (cała kwota trafia do Ciebie – nasza prowizja zostanie już potrącona).

Będziesz mógł ustawić własną stawkę, ale zalecane są następujące stawki godzinowe: Angielski dla początkujących: €10-30/godzina

Angielski ogólny: €10 -30/godz.

Język angielski powyżej 50 uczniów: €13-30/godz.

Biznes/IT: €15-40/godz.

Aby być korepetytorem u nas, potrzebujesz przynajmniej jednego z nich (albo odpowiednie wykształcenie – stopień naukowy, albo odpowiednie doświadczenie – wcześniejsza praca jako korepetytor). Do nauczania General English i Beginner's English wystarczy 1 rok doświadczenia/edukacji.

Aby uczyć starszych uczniów, wymagamy, abyś był dodatkowo osobą ekstra cierpliwą, która może wyjaśnić rzeczy 100 razy bez utraty panowania nad sobą. Mogą mieć problemy z technologią lub z rzeczami, które trzeba bardzo dokładnie wyjaśnić. Zdecydowanie zaleca się wcześniejsze doświadczenia z osobami starszymi.

Aby uczyć Business/IT English (gdzie korepetytorzy otrzymują najwyższe wynagrodzenie za godzinę), konieczne jest wykazanie się doświadczeniem lub doświadczeniem w tych dziedzinach.

Nie musisz kupować niczego na lekcje (książki, zeszyty ćwiczeń), jednak zaleca się, aby przyjść na lekcję przygotowaną i mieć trochę materiałów online (słuchanie, czytanie, pytania do dyskusji, quizy itp.).

1. Nie spełniasz wymagań naszej platformy (brak odpowiedniego wykształcenia/doświadczenia lub umiejętności językowych);

2. Łamanie zasad naszej platformy (np. „kradzież” uczniów z platformy, niewłaściwe postępowanie itp.);

3. Opuszczone lekcje, powtarzające się odwołania, częste zmiany terminu, skargi uczniów (więcej informacji można znaleźć w polityce naszej firmy TUTAJ);

4. Nie uzupełniłeś niezbędnych informacji w profilu opiekuna (np. brakuje Twojego filmu lub zdjęcia profilowego itp;)

5. Byłeś nieaktywny na platformie przez ponad 6 miesięcy.

Czy jesteś uczniem?